SEO Uyumlu Web Site Nedir?

SEO yani Search Engine Optimization, Türkçe karşılığı ile arama motoru optimizasyonu adı verilen bir olgu, bugün dünyanın en kalabalık caddelerinde dükkan açabilmemize olanak tanıyor. Nasıl mı? Çok basit, internette yaptığınız “Spor Ayakkabı” araması bugün dünyanın en kalabalık caddesidir. O caddede saniyede 150 binden fazla kişi vardır. Bu sebeple dünyanın en kalabalık caddesi unvanını çok rahat bir şekilde hak etmiştir. Peki, bunun gibi kalabalık caddelerde sizin nasıl bir dükkânınız olabilir? Bunun da cevabı çok basit. SEO uyumlu web site sahibi olarak.

SEO Uyumlu Web Site Ne İşe Yarar?

SEO uyumlu web site sizin en kalabalık caddeler adını verdiğimiz internetin birinci sayfalarında sıralama almanıza olanak tanır. Ama burada dikkat edilmesi gereken en önemli kurallardan bir tanesi SEO uyumlu web sitenizi kimin yaptığıdır. Hangi ajans SEO uyumlu web site yapabilir?  SEO uyumu sadece web tasarım ile alakalı bir şey değildir. Web tasarım SEO’nun çok ufak bir bölümünü oluşturur. Ama yine de önemli bir küçük parçadır.

SEO Uyumlu Web Site Nasıl Yapılır?

SEO uyumlu web site nasıl yapılır aramasının en net cevabı, temiz kodlamadır. Kod yapınız ne kadar temiz ve okunabilir durumda ise web tasarımı o kadar SEO uyumlu olmuş demektir. Ama her zaman bu kriterlerle ön plana çıkmak mümkün değildir. Bugün SEO rekabeti oldukça yüksektir. Siz de bu rekabete katılabilmek için sadece SEO uyumlu web site ile yetinmemeniz gerekir. SEO için çok fazla kriter var ve her birini yapmadan asla ama asla birinci sayfaya taşınamazsınız demeyelim ama çok zor bir ihtimaldir diyelim.

SEO Nasıl Aşılır?

SEO denilen olguyu aşabilmenin en büyük etkeni onun kurallarına göre hamleler yapmaktan geçer. Örneğin Google, bir web siteden beklentilerini açıklar. Bunu açık bir şekilde yapmaz ama algoritma açıklamalarıyla yapar. İşte SEO burada verilen gizli bilgilere göre aşılır.

SEO Uyumlu Web Site Ajansı

SEO uyumlu web site sahibi olmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrese geldiniz demektir. Ajansımız bünyesinde geliştirilmiş olan tüm web tasarımlar, SEO uyumlu olmakla beraber dünyanın en temiz kodlamasına sahiptir. Bu sayede arama motoru örümcekleri web sitenizi daha rahat tarayarak sizi çok daha hızlı indexler. İndexlenen siteleriniz hemen sıralamaya girebilir.

Hadi beklemeyin, rakipleriniz çoktan pastadan paylarını almaya başladılar bile…

tr_TRTürkçe